Smule

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut117,6 MB
  • Sürüm7.0.7
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciSmule
Profesyonel bir şekilde müzik yapmanız amacıyla geliştirilen Smule iOS cihazlarınıza ücretsiz indiriliyor.

Smule, iOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek kullanacağınız profesyonel düzeyde bir müzik uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak konum olarak size uzak olan kişiler ile en sevdiğiniz şarkıyı karaoke yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiler ile şarkı söylemek için illa yanyana olmanıza gerek yoktur. 

Uzak olduğunuz taktirde de dünyaca ünlü parçaları söyleyerek eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz. Müzik ve şarkı sözleri ile milyonlarca şarkıya karaoke keyfini yaşamak için mekan aramaya son verin. Akıllı cihazınız müzik keyfinizi üst düzey yapacaktır. En sevdiğiniz parçayı açarak çılgınlar gibi dans edin, iş stresinizi Smule ile atın. 

Kendi şarkınıza klip çekerek başrol oyuncusu olmak oldukça eğlenceli olacaktır. Profesyonel bir müzisyen edasıyla şarkı söylemek için Smule'nin özel ses efektlerinden faydalanabilirsiniz. Kaydınızın profesyonel olmasını sağlamak için video filtrelerini kullanmaktan geri kalmayın. Kaydınızı daha da belirgin hale getirmek için duman, kabarcıklar ve ateş böcekleri gibi görsel efektleri deneyerek daha geniş alana hitap edebilirsiniz. 

Smule ile farklı bir aktivite gerçekleştirmek ve her gün eklenen yeni şarkılarla, en sevdiğiniz şarkıları ve çok beğenilen karaoke şarkılarını bulmanız çok kolay. İstediğiniz tarzda şarkı seçerek arkadaşlarınızda söylemek için sizde Smule'nin kollarına kendinizi bırakın. 

Smule indir