Smule

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut46 MB
  • Sürüm5.8.7
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciSmule
Cep telefonunuz sayesinde uzakta olan sevdiklerinizle karaoke yapmak için Smule uygulamasını kullanın.

Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazlarınız ile uzakta olan sevdikleriniz ile en sevdiğiniz şarkıyı birlikte söyleyebilirsiniz. Karaoke keyfinizi yurt dışında yaşayan bir arkadaşınızla yaşamanız amacıyla geliştirilen Smule mobil uygulaması enstrümansız, tek başınıza veya bir grupla şarkı söylemenize imkan sağlıyor. 

Müziği yaşam felsefesi olarak görüyorsanız Smule uygulamasını kullanarak dünya çapında eğlencelere ortak olabilirsiniz. Dünya listelerinde bir numara olmuş şarkılarla dans edin veya onlara eşlik edin. En sevdiğiniz karaoke şarkılarını söylerken, ses efektleri ve video filtreleri kullanın. Smule, eğlencenizi sonsuzlaştırmak için tüm seçenekleri düşünerek tasarlanmış kaliteli bir mobil uygulamadır. 

En sevdiğiniz şarkıyı uygulamayı kullanarak söyleyin, ses efektleri ekleyerek çok aha profesyonel bir boyut kazanmasını sağlayın. Daha sonra dinlerken oldukça keyif alacaksınız. Ses kaydınızı uygulamaya yükleyerek diğer kullanıcılarında dinlemesine imkan sağlayabilir. Smule global bir müzik platformu üzerine kurulmuştur.

Şarkı söylerken gerçek zamanlı akort için ses perdesi düzeltmesini kullanabilirsiniz. Müzik alanında tasarlanan en iyi mobil uygulamalardan biri olan Smule sayesinde gün içerisinde stresinizi atacak ögeleri değerlendireceksiniz. Profesyonel bir şekilde müzik yapmak, keyifli anlar yaşamak ve sevdiklerinizle farklı aktiviteler içerisinde yer almak için sizde Smule'nin dünyasına kendinizi bırakın. 

 

Smule indir